Friday, April 1, 2016

Kogo czytam - Share Week 2016!


Pierwszy raz przyłączam się do bardzo ciekawej inicjatywy Andrzeja Tucholskiego, autora bloga wypełnionego  po brzegi inspiracjami, który jak sam mówi o sobie "interesuje się szukaniem dobrych praktyk z różnych dziedzin życia, a także łączącymi je wspólnymi mianownikami." 

W efekcie tych zainteresowań powstał projekt Share Week. Właśnie trwa jego piąta edycja, w czasie której autorzy blogów i vlogów polecają innych twórców, których sami cenią, czytają i oglądają.

Chociaż trudno było ograniczyć listę moich ulubieńców do tylko trzech, przedstawiam wam trzy blogi, których jestem stałym bywalcem. Zapraszam do odkrywania!


One Little Smile - absolutnie cudowny blog Pauliny. Kopalnia wiedzy użytecznej, przedstawionej w bardzo elegancki i estetyczny sposób. Posty są kolorowe, inspirujące i pełne pozytywnej energii. Paulina wkłada bardzo dużo pracy w publikowane przez siebie materiały, dzieli się z czytelnikami nowinkami z sieci, a także tworzonymi przez siebie projektami graficznymi. Gorąco polecam!Little Town Shoes - blog Magdy, w którym opisuje swoje pasjonujące życie w NYC. Czytam LTS od czasów, kiedy jeszcze pracowała w agencji social media. Jej pisanie i fascynacja Wielkim Jabłkiem spowodowały, że miała odwagę porzucić atrakcyjny zawód i spełniać marzenia. Teraz Magda jest przewodnikiem po Nowym Jorku i właśnie ukazała się jej pierwsza książka "Z Nowym Jorkiem na NY".

Pepsi Eliot - blog o zdrowym stylu życia, odżywianiu i suplementacji. Autorka napisała też książkę "Biegam, bo muszę, czyli monolog kobiety, która chciała coś w swoim życiu zmienić". Posty Pepsi Eliot są merytoryczne, wyraziste, ale jednocześnie pełne poczucia humoru i naprawdę bardzo ciekawe!

Lista odwiedzanych przeze mnie blogów jest o wiele dłuższa. Poniżej prezentuję wam kilka innych miejsc, do których lubię zaglądać:


A Wy kogo czytacie?
4 comments:

  1. Bardzo Ci dziękuję za to wyróżnienie! Miło zacząć dzień od przeczytania tylu fajnych słów na temat swojej pracy :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ja dziękuję Ci za masę inspiracji w wysmakowanym wydaniu!

      Delete

Porozmawiajmy!